
1 / 6
Nissan Note (E11) Ģenerators 0124525140 8200728292F
UsedSKU: MDV105576
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 0124525140 |
| OEM code | 8200728292F |
| Other codes | 23100JD10A |
| Make | Nissan |
| Model | Note (E11) |
| Year | 2013 |
| Body | MPV / Minivan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 66 kW |
| Engine code | K9K 892 |
| Mileage | 125 302 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Condition | Used |
Category: Generator/alternator
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedĢenerators
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L 65kW
20.20 €MDV16613
UsedVakuumsūknis 705641000
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
5.00 €MDV105701
UsedKloķvārpsta K9K892 K9K
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105674
UsedDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8200771226
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
10.00 €MDV105732
UsedGalva 110421067R 8200629199G
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
100.00 €MDV105673
UsedKarteris 8200318813
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
20.00 €MDV105748







