
1 / 6
Nissan Note (E11) Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD6V12 03132606362
LietotaSKU: MDV105594
20.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | SD6V12 |
| OEM kods | 03132606362 |
| Citi kodi | 92600AZ74A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Note (E11) |
| Gads | 2013 |
| Virsbūve | Monovalums |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 66 kW |
| Dzinēja kods | K9K 892 |
| Nobraukums | 125 302 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFDAE11U2218124 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 92600CJ70B A42011A2901200
Nissan · Note (E11) · 2008 · 1.6L 81kW
58.90 €MDV65096
Ar defektuGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) SD6VDAF K9K276
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
13.64 €MDV30334
LietotaTermostata korpuss 3026R
Nissan · Note (E11) · 2010 · 1.5L 63kW
10.10 €MDV30462
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 7612830212 809H8H
Nissan · Note (E11) · 2013 · 1.5L 66kW
150.00 €MDV106164
LietotaAizmugurējais lukturis virsbūvē H0US1NG
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
10.00 €MDV106436
LietotaRadio / CD/DVD atskaņotājs / navigācija 28185BH10A PN3001PB
Nissan · Note (E11) · 2009 · 1.4L
45.00 €MDV106406










