
1 / 16
Nissan Qashqai Rokturu komplekts 47945JD00A 048B
LietotaSKU: MDV107023
65.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 47945JD00A |
| OEM kods | 048B |
| Citi kodi | 0265005545 |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 122 392 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2506531 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.00 €MDV106963
LietotaRokturu komplekts 14215SN1 255544EA0A
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
15.00 €MDV96880
LietotaRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV66162
LietotaRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV89915
LietotaRokturu komplekts 25560JD003 9727SN
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.00 €MDV103344
LietotaRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
40.00 €MDV106469










