
1 / 16
Nissan Qashqai Rokturu komplekts 47945JD00A 048B
UsedSKU: MDV107023
65.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 47945JD00A |
| OEM code | 048B |
| Other codes | 0265005545 |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 122 392 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2506531 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.00 €MDV106963
UsedRokturu komplekts 14215SN1 255544EA0A
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
15.00 €MDV96880
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2008 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV66162
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
40.00 €MDV89915
UsedRokturu komplekts 25560JD003 9727SN
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
40.00 €MDV103344
UsedRokturu komplekts 25560JD003
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
40.00 €MDV106469










