
1 / 19
Nissan Qashqai Aizdedzes ECU komplekts 23710BB31A S180067173A
UsedSKU: MDV106593
120.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 23710BB31A |
| OEM code | S180067173A |
| Other codes | 237101449R |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2012 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 81 kW |
| Engine code | K9K 430 |
| Mileage | 122 392 km |
| Color | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2506531 |
| Condition | Used |
Category: Engine ECU kit and lock set
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAizdedzes ECU komplekts MEC940240 VPAASF10849LBN
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
100.00 €MDV107019
UsedAizdedzes ECU komplekts MEC93620 284B7JD01B
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
140.00 €MDV106821
UsedAizdedzes ECU komplekts S180033108A 24810BR30C
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 76kW
110.00 €MDV106231
UsedAizdedzes ECU komplekts 23710JD59C S180033107A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV92299
UsedAizdedzes ECU komplekts S180033107 284B2JD02E
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV89885
UsedAizdedzes ECU komplekts MEC940240 284B2BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
100.00 €MDV100232










