
1 / 19
Nissan Qashqai Aizdedzes ECU komplekts 23710BB31A S180067173A
LietotaSKU: MDV106593
120.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 23710BB31A |
| OEM kods | S180067173A |
| Citi kodi | 237101449R |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 430 |
| Nobraukums | 122 392 km |
| Krāsa | super white / 326 |
| VIN | SJNFCAJ10U2506531 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizdedzes ECU komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaAizdedzes ECU komplekts MEC940240 VPAASF10849LBN
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
100.00 €MDV107019
LietotaAizdedzes ECU komplekts MEC93620 284B7JD01B
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
140.00 €MDV106821
LietotaAizdedzes ECU komplekts S180033108A 24810BR30C
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L 76kW
110.00 €MDV106231
LietotaAizdedzes ECU komplekts 23710JD59C S180033107A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV92299
LietotaAizdedzes ECU komplekts S180033107 284B2JD02E
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
90.89 €MDV89885
LietotaAizdedzes ECU komplekts MEC940240 284B2BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 86kW
100.00 €MDV100232










