
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Ieplūdes kolektors 059125923A
LietotaSKU: MDV53536
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 059125923A |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 2.0L 105 kW |
| Dzinēja kods | CAGA |
| Nobraukums | 236 549 km |
| Krāsa | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8K6AA176504 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ieplūdes kolektors
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 4G0122293K
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445
LietotaDroseļvārsts G2V17PC121801
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808
LietotaGaisa plūsmas mērītājs 03G906461C K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129604 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129618E 8K0121618D
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009
LietotaGaisa ieplūdes kanāla detaļas 059129955P K1958
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV26913


