
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K Ieplūdes kolektors 059125923A
UsedSKU: MDV53536
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 059125923A |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2010 |
| Body | Estate / Wagon |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 2.0L 105 kW |
| Engine code | CAGA |
| Mileage | 236 549 km |
| Color | ibisweiss / LY9C |
| VIN | WAUZZZ8K6AA176504 |
| Condition | Used |
Category: Intake manifold
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) 4G0122293K
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
25.25 €MDV18445
UsedDroseļvārsts G2V17PC121801
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
20.20 €MDV29808
UsedGaisa plūsmas mērītājs 03G906461C K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27525
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129604 K3796
Audi · A4 S4 B8 8K · 2008 · 2.0L 105kW
10.10 €MDV27526
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 8K0129618E 8K0121618D
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV21009
UsedGaisa ieplūdes kanāla detaļas 059129955P K1958
Audi · A4 S4 B8 8K · 2012 · 3.0L 180kW
10.10 €MDV26913


