
1 / 5
Infiniti FX Stūresrata ass 48990CG20A 48991CG20A
LietotaSKU: MDV6040
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 48990CG20A |
| OEM kods | 48991CG20A |
| Citi kodi | G23227 |
| Marka | Infiniti |
| Modelis | FX |
| Gads | 2003 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Benzīns / gāze |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 4.5L 235 kW |
| Nobraukums | 200 000 km |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Stūresrata ass
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 10
Līdzīgas preces
LietotaStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV2350
LietotaSvira
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6143
LietotaRumba
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
20.20 €MDV6150
LietotaPriekšējais šķērsnis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6030
Nav foto
LietotaNumura zīmes apgaismojums E44040 6203
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.00 €MDV104780
LietotaAtspere
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
20.00 €MDV6111










