
1 / 5
Infiniti FX Stūresrata ass 48990CG20A 48991CG20A
UsedSKU: MDV6040
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 48990CG20A |
| OEM code | 48991CG20A |
| Other codes | G23227 |
| Make | Infiniti |
| Model | FX |
| Year | 2003 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Petrol / Gas |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 4.5L 235 kW |
| Mileage | 200 000 km |
| VIN | JNRBS08W13X401404 |
| Condition | Used |
Category: Steering wheel axle
Donor vehicle photos

1 / 10
Similar items
UsedStūres pastiprinātāja šķidruma tvertne
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
10.10 €MDV2350
UsedSvira
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6143
UsedRumba
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
20.20 €MDV6150
UsedPriekšējais šķērsnis
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
25.25 €MDV6030
No photo
UsedNumura zīmes apgaismojums E44040 6203
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
15.00 €MDV104780
UsedAtspere
Infiniti · FX · 2003 · 4.5L 235kW
20.00 €MDV6111










