
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 8K0907637A 0265005667
LietotaSKU: MDV66094
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8K0907637A |
| OEM kods | 0265005667 |
| Citi kodi | 7007899 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2008 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 2.7L 140 kW |
| Dzinēja kods | CAMA |
| Nobraukums | 177 519 km |
| Krāsa | quarzgrau / LY7G |
| VIN | WAUZZZ8K28A044253 |
| Stāvoklis | Lietota |
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaGaisa spilvenu trieciensensors 8K0955557C 5WK4380902
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48427
LietotaGaisa spilvenu trieciensensors 8K0955557C 5WK4380902
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48425
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
LietotaZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913





