
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 8K0907637A 0265005667
UsedSKU: MDV66094
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8K0907637A |
| OEM code | 0265005667 |
| Other codes | 7007899 |
| Make | Audi |
| Model | A4 S4 B8 8K |
| Year | 2008 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 2.7L 140 kW |
| Engine code | CAMA |
| Mileage | 177 519 km |
| Color | quarzgrau / LY7G |
| VIN | WAUZZZ8K28A044253 |
| Condition | Used |
Category: ESP acceleration yaw rate sensor
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedGaisa spilvenu trieciensensors 8K0955557C 5WK4380902
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48427
UsedGaisa spilvenu trieciensensors 8K0955557C 5WK4380902
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48425
UsedRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
UsedZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
UsedEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913





