
1 / 7
Audi A4 S4 B8 8K ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) sensors (paātrinājuma sensors) 8K0907637A 0265005667
Б/уSKU: MDV66094
15.15 €
Цена с НДС
| Код произв. | 8K0907637A |
| OEM код | 0265005667 |
| Другие коды | 7007899 |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2008 |
| Кузов | Седан |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 2.7L 140 kW |
| Код двигателя | CAMA |
| Пробег | 177 519 км |
| Цвет | quarzgrau / LY7G |
| VIN | WAUZZZ8K28A044253 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 12
Похожие товары
Б/уGaisa spilvenu trieciensensors 8K0955557C 5WK4380902
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48427
Б/уGaisa spilvenu trieciensensors 8K0955557C 5WK4380902
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV48425
Б/уRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Б/уZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913





