
1 / 11
Mercedes-Benz E W211 Gaisa caurule uz turbīnu A6420943497 0110183A
Ar defektuSKU: MDV72993
151.49 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | A6420943497 |
| OEM kods | 0110183A |
| Citi kodi | 4010038A |
| Marka | Mercedes-Benz |
| Modelis | E W211 |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Sedans |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 165 kW |
| Dzinēja kods | OM 642.920 |
| Nobraukums | 97 000 km |
| Krāsa | tellursilber / 762 |
| VIN | WDB2110222A903046 |
| Stāvoklis | Ar defektu |
Kategorija: Gaisa caurule uz turbīnu
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) A6481410186 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314
LietotaGaisa filtra kaste A6460900201 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305
LietotaGaisa filtra kaste A6420901901 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246
LietotaIzplūdes kolektora silddītājs (pūtējs) A6421400087 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248
Ar defektuGaisa ieplūdes kanāla detaļas A6420943497 0110183A
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
73.63 €MDV39046
LietotaGaisa filtra kaste A6420940204 A6420901601
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
10.10 €MDV38999











