
1 / 11
Mercedes-Benz E W211 Gaisa caurule uz turbīnu A6420943497 0110183A
With defectsSKU: MDV72993
151.49 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | A6420943497 |
| OEM code | 0110183A |
| Other codes | 4010038A |
| Make | Mercedes-Benz |
| Model | E W211 |
| Year | 2005 |
| Body | Sedan |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Automatic |
| Engine | 3.0L 165 kW |
| Engine code | OM 642.920 |
| Mileage | 97 000 km |
| Color | tellursilber / 762 |
| VIN | WDB2110222A903046 |
| Condition | With defects |
Category: Turbo air intake inlet pipe/hose
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedInterkūlera šļūtene (-es) / caurule (-es) A6481410186 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23314
UsedGaisa filtra kaste A6460900201 K3032
Mercedes-Benz · E W211 · 2002 · 3.2L 150kW
10.10 €MDV23305
UsedGaisa filtra kaste A6420901901 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 140kW
10.10 €MDV23246
UsedIzplūdes kolektora silddītājs (pūtējs) A6421400087 K2754
Mercedes-Benz · E W211 · 2007 · 3.0L 164kW
10.10 €MDV23248
With defectsGaisa ieplūdes kanāla detaļas A6420943497 0110183A
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
73.63 €MDV39046
UsedGaisa filtra kaste A6420940204 A6420901601
Mercedes-Benz · E W211 · 2006 · 3.0L 165kW
10.10 €MDV38999











