
1 / 8
Mazda 6 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) Z0004399A Z0004400A
LietotaSKU: MDV81390
25.25 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | Z0004399A |
| OEM kods | Z0004400A |
| Marka | Mazda |
| Modelis | 6 |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 88 kW |
| Dzinēja kods | L8-DE |
| Nobraukums | 116 000 km |
| Krāsa | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) H12A1AV4HE HFC134A
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 132kW
45.00 €MDV105202
LietotaGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) F500AUCAA02 FD46XG100CC
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
30.00 €MDV96606
LietotaGaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums R2AA15810 S5227
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51719
LietotaGaisa kondicioniera caurulīte (-es) / šļūtene (-es) HFC1348
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L
10.10 €MDV53680
Nav foto
LietotaMazā radiatora ventilatora reostats PM010010B
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72160
LietotaElektrisks radiatoru ventilators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71603








