
1 / 8
Mazda 6 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) Z0004399A Z0004400A
UsedSKU: MDV81390
25.25 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | Z0004399A |
| OEM code | Z0004400A |
| Make | Mazda |
| Model | 6 |
| Year | 2010 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 88 kW |
| Engine code | L8-DE |
| Mileage | 116 000 km |
| Color | velocity red / 27A |
| VIN | JMZGH148201253264 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) H12A1AV4HE HFC134A
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 132kW
45.00 €MDV105202
UsedGaisa kondicioniera kompresors (sūknis) F500AUCAA02 FD46XG100CC
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L 110kW
30.00 €MDV96606
UsedGaisa kondicionēšanas kompresora stiprinājums R2AA15810 S5227
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 136kW
10.10 €MDV51719
UsedGaisa kondicioniera caurulīte (-es) / šļūtene (-es) HFC1348
Mazda · 6 · 2012 · 2.2L
10.10 €MDV53680
No photo
UsedMazā radiatora ventilatora reostats PM010010B
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
15.15 €MDV72160
UsedElektrisks radiatoru ventilators
Mazda · 6 · 2009 · 2.2L 95kW
20.20 €MDV71603








