
1 / 7
Renault Kangoo II Rokturu komplekts 8200906830A
LietotaSKU: MDV83478
100.99 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 8200906830A |
| Marka | Renault |
| Modelis | Kangoo II |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | Komerciāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 86 kW |
| Dzinēja kods | K9K 802 |
| Nobraukums | 240 000 km |
| Krāsa | gris sideral / TEB64 |
| VIN | VF1FW1BB544098748 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Rokturu komplekts
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaRokturu komplekts 8200475565K 8200475565
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV104589
LietotaRokturu komplekts 88102001 0041111398
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
30.00 €MDV103872
LietotaRokturu komplekts 8200906830 8200906830A
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV103574
LietotaAizdedzes ECU komplekts 8200911560 8201112294
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV106422
LietotaDrošinātāju bloks 8201044238 1067788624
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 50kW
20.00 €MDV106198
Nav foto
LietotaPapildu bremžu signāla lukturis 414523C 439498C
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
50.00 €MDV104118











