
1 / 7
Renault Kangoo II Rokturu komplekts 8200906830A
UsedSKU: MDV83478
100.99 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 8200906830A |
| Make | Renault |
| Model | Kangoo II |
| Year | 2011 |
| Body | Commercial |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 86 kW |
| Engine code | K9K 802 |
| Mileage | 240 000 km |
| Color | gris sideral / TEB64 |
| VIN | VF1FW1BB544098748 |
| Condition | Used |
Category: Wiper turn signal indicator stalk/switch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedRokturu komplekts 8200475565K 8200475565
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV104589
UsedRokturu komplekts 88102001 0041111398
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
30.00 €MDV103872
UsedRokturu komplekts 8200906830 8200906830A
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV103574
UsedAizdedzes ECU komplekts 8200911560 8201112294
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 63kW
100.00 €MDV106422
UsedDrošinātāju bloks 8201044238 1067788624
Renault · Kangoo II · 2011 · 1.5L 50kW
20.00 €MDV106198
No photo
UsedPapildu bremžu signāla lukturis 414523C 439498C
Renault · Kangoo II · 2009 · 1.5L 63kW
50.00 €MDV104118











