
1 / 8
Audi TT Mk1 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 1J0820803K SD7V16
LietotaSKU: MDV92396
15.15 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 1J0820803K |
| OEM kods | SD7V16 |
| Citi kodi | 6425504124 |
| Marka | Audi |
| Modelis | TT Mk1 |
| Gads | 2001 |
| Virsbūve | Kupeja |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.8L 165 kW |
| Dzinēja kods | BAM |
| Nobraukums | 175 000 km |
| Krāsa | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis)
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaElektrisks radiatoru ventilators
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 132kW
15.15 €MDV71593
LietotaDzesēšanas šķidruma temperatūras sensors 1J0973203
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L
10.10 €MDV51924
LietotaElektrisks radiatoru ventilators 8N0121205A K3061
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22608
LietotaStarpdzesētāja radiators 8L9145806B 848903QA
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
20.20 €MDV22307
LietotaCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 8N0122101A K5505
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV39782
LietotaCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 1J0121619A K5505
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV39717





