
1 / 8
Audi TT Mk1 Gaisa kondicioniera kompresors (sūknis) 1J0820803K SD7V16
UsedSKU: MDV92396
15.15 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 1J0820803K |
| OEM code | SD7V16 |
| Other codes | 6425504124 |
| Make | Audi |
| Model | TT Mk1 |
| Year | 2001 |
| Body | Coupe |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.8L 165 kW |
| Engine code | BAM |
| Mileage | 175 000 km |
| Color | silbersee / LY7W |
| VIN | TRUZZZ8N821003538 |
| Condition | Used |
Category: Air conditioning (A/C) compressor (pump)
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedElektrisks radiatoru ventilators
Audi · TT Mk1 · 2000 · 1.8L 132kW
15.15 €MDV71593
UsedDzesēšanas šķidruma temperatūras sensors 1J0973203
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L
10.10 €MDV51924
UsedElektrisks radiatoru ventilators 8N0121205A K3061
Audi · TT Mk1 · 2002 · 1.8L 132kW
20.20 €MDV22608
UsedStarpdzesētāja radiators 8L9145806B 848903QA
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
20.20 €MDV22307
UsedCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 8N0122101A K5505
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
10.10 €MDV39782
UsedCaurulīte (-es) / šļūtene (-es) 1J0121619A K5505
Audi · TT Mk1 · 2003 · 1.8L 165kW
5.00 €MDV39717





