
1 / 7
Nissan Juke I F15 Ģenerators K9K410 K9K
LietotaSKU: MDV95521
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | K9K410 |
| OEM kods | K9K |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Juke I F15 |
| Gads | 2011 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 81 kW |
| Dzinēja kods | K9K 410 |
| Nobraukums | 103 000 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U6113918 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Ģenerators
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaĢenerators BT24E2 2310000Q2J
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV105646
LietotaDzinēja nostiprināšanas stiprinājums-kronšteins 8200771226
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV105731
LietotaSolenoīda vārsts 149566215R 4167584
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV105721
LietotaTurbīna 0050212052 54399700127
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
90.00 €MDV105733
LietotaStarteris 8200463004 2280
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
20.00 €MDV105682
LietotaStarteris K9K636
Nissan · Juke I F15 · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV53747











