
1 / 7
Nissan Qashqai Kvēlsveču relejs BDL712 9640469680A
LietotaSKU: MDV95668
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | BDL712 |
| OEM kods | 9640469680A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 103 590 km |
| Krāsa | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Kvēlsveču relejs
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaKvēlsveču relejs 8200558438A RCS812
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001
LietotaKvēlsveču relejs RCSF812 RCS812
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV100248
Nav foto
LietotaDrošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
20.00 €MDV96919
LietotaCita veida releji 24330C9900 252309F915
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
5.00 €MDV97512
LietotaParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254











