
1 / 7
Nissan Qashqai Kvēlsveču relejs BDL712 9640469680A
UsedSKU: MDV95668
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | BDL712 |
| OEM code | 9640469680A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 103 590 km |
| Color | faded denim / B52 |
| VIN | SJNFCAJ10U2091743 |
| Condition | Used |
Category: Glow plug pre-heat relay
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedKvēlsveču relejs 8200558438A RCS812
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV84001
UsedKvēlsveču relejs RCSF812 RCS812
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.6L 96kW
5.00 €MDV100248
No photo
UsedDrošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
20.00 €MDV96919
UsedCita veida releji 24330C9900 252309F915
Nissan · Qashqai · 2014 · 1.2L 85kW
5.00 €MDV97512
UsedParkošanas (PDC) vadības bloks 28448JD00B C0DE03
Nissan · Qashqai · 2010 · 1.5L
5.00 €MDV106345
UsedGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 27500JD40B
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.6L 84kW
10.00 €MDV106254











