
1 / 12
Nissan Qashqai Priekšējā arka 63810BR01A
LietotaSKU: MDV97959
15.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 63810BR01A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 132 052 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Priekšējā arka
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
Nav foto
LietotaAntena (GPS antena)
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
50.00 €MDV104572
LietotaAizmugurējā arka 93828br0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV81248
LietotaAizmugurējā arka 93829BR 93829br0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV81246
LietotaAizmugurējā arka 93828BR0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
10.10 €MDV29326
LietotaAizmugurējā arka 93829BR0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
15.15 €MDV29324
LietotaAizmugurējā arka 93829BR0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV87406







