
1 / 12
Nissan Qashqai Priekšējā arka 63810BR01A
UsedSKU: MDV97959
15.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 63810BR01A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 132 052 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Condition | Used |
Category: Front arch
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
No photo
UsedAntena (GPS antena)
Nissan · Qashqai · 2012 · 1.6L
50.00 €MDV104572
UsedAizmugurējā arka 93828br0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV81248
UsedAizmugurējā arka 93829BR 93829br0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV81246
UsedAizmugurējā arka 93828BR0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
10.10 €MDV29326
UsedAizmugurējā arka 93829BR0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 1kW
15.15 €MDV29324
UsedAizmugurējā arka 93829BR0
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV87406







