
1 / 7
Nissan Qashqai Spārna gala 66898BR00A
UsedSKU: MDV97986
5.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 66898BR00A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 132 052 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Condition | Used |
Category: Fender end trim
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedPriekšējās arkas apdare 63810BR01A 68810JD01D
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98889
UsedSpārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36765
UsedSpārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36770
UsedSpārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82787
UsedApakšspārns 63841EY10A 63843EE10A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92558
UsedApakšspārns 63841BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540







