
1 / 7
Nissan Qashqai Spārna gala 66898BR00A
LietotaSKU: MDV97986
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 66898BR00A |
| Marka | Nissan |
| Modelis | Qashqai |
| Gads | 2010 |
| Virsbūve | SUV |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.5L 78 kW |
| Dzinēja kods | K9K 292 |
| Nobraukums | 132 052 km |
| Krāsa | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Spārna gala
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 12
Līdzīgas preces
LietotaPriekšējās arkas apdare 63810BR01A 68810JD01D
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV98889
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36765
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.6L 84kW
30.29 €MDV36770
LietotaSpārns
Nissan · Qashqai · 2007 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV82787
LietotaApakšspārns 63841EY10A 63843EE10A
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L 78kW
20.20 €MDV92558
LietotaApakšspārns 63841BR00A
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
35.34 €MDV92540







