
1 / 8
Nissan Qashqai Aizmugurējais lukturis pārsegā 89503189 0003
UsedSKU: MDV98061
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 89503189 |
| OEM code | 0003 |
| Other codes | B26555BR01A |
| Make | Nissan |
| Model | Qashqai |
| Year | 2010 |
| Body | SUV / Off-Road |
| Fuel | Diesel |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.5L 78 kW |
| Engine code | K9K 292 |
| Mileage | 132 052 km |
| Color | noir / Z11 |
| VIN | SJNFCAJ10U2093526 |
| Condition | Used |
Category: Tailgate rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 12
Similar items
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā
Nissan · Qashqai · 2009 · 1.5L
10.10 €MDV70943
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā B26555BR01A 89503189
Nissan · Qashqai · 2011 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV85430
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 89503189
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93378
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 89503209 B26550BR01A
Nissan · Qashqai · 2013 · 1.5L 78kW
10.00 €MDV93377
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 89071063 K2478
Nissan · Qashqai · 2008 · 2.0L 108kW
5.00 €MDV18945
UsedAizmugurējais lukturis pārsegā 26555JD800 89071063
Nissan · Qashqai · 2009 · 2.0L 110kW
5.00 €MDV73791







