
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Caurulīte (-es) / šļūtene (-es) 059131530K K1958
Б/уSKU: MDV25819
5.00 €
Цена с НДС
| Код произв. | 059131530K |
| OEM код | K1958 |
| Марка | Audi |
| Модель | A4 S4 B8 8K |
| Год | 2012 |
| Кузов | Универсал |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Автоматическая |
| Двигатель | 3.0L 180 kW |
| Код двигателя | CDUC |
| Пробег | 1 км |
| VIN | 1 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Трубка (трубки)/ шланг (шланги)
Похожие товары
Б/уRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
Б/уZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913
Нет фото
Б/уEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603F A1896113CA
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Нет фото
Б/уKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073











