
1 / 6
Audi A4 S4 B8 8K Caurulīte (-es) / šļūtene (-es) 059131530K K1958
LietotaSKU: MDV25819
5.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 059131530K |
| OEM kods | K1958 |
| Marka | Audi |
| Modelis | A4 S4 B8 8K |
| Gads | 2012 |
| Virsbūve | Universāls |
| Degviela | Dīzelis |
| Ātrumkārba | Automātiski |
| Dzinējs | 3.0L 180 kW |
| Dzinēja kods | CDUC |
| Nobraukums | 1 km |
| VIN | 1 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Caurulīte (-es) / šļūtene (-es)
Līdzīgas preces
LietotaRokas bremžu vadības modulis 8K0907801G
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
10.00 €MDV106270
LietotaGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 8T2820043S
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
5.00 €MDV106273
LietotaZemo frekvenču skaļrunis 8T8035382 1000143001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
15.00 €MDV105999
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603A
Audi · A4 S4 B8 8K · 2009 · 2.0L 105kW
25.00 €MDV105913
Nav foto
LietotaEkrāns / displejs / mazais ekrāns 8T0919603F A1896113CA
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
55.00 €MDV104255
Nav foto
LietotaKomforta modulis 8K0907063N 09029001
Audi · A4 S4 B8 8K · 2010 · 2.0L 125kW
30.00 €MDV104073











