
1 / 8
Nissan Juke I F15 Gaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 24845BV82A F7215022
Б/уSKU: MDV55441
10.10 €
Цена с НДС
| Код произв. | 24845BV82A |
| OEM код | F7215022 |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2015 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 130 000 км |
| Цвет | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Состояние | Б/у |
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB3A C6Q08392
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
30.00 €MDV104562
Нет фото
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 24845BV82C
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
40.39 €MDV61331
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KA0C
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.6L
40.39 €MDV48501
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 24845BX83C
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
40.39 €MDV82477
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB0A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV93617
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 248451KB0A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
10.00 €MDV103059











