
1 / 14
Nissan Juke I F15 Bagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 90868BV80A
Б/уSKU: MDV56796
20.20 €
Цена с НДС
| Код произв. | 90868BV80A |
| Марка | Nissan |
| Модель | Juke I F15 |
| Год | 2015 |
| Кузов | Внедорожник |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 130 000 км |
| Цвет | black / Z11 |
| VIN | SJNFCAF15U7152732 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Отделка номерного знака
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681kr6a
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
15.15 €MDV81886
Б/уBagāžnieka numura zīmes apgaismojuma līste 908681KA6A
Nissan · Juke I F15 · 2011 · 1.5L 81kW
15.00 €MDV102139
Нет фото
Б/уAizmugurējā pārsega slēdzene
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
25.00 €MDV104190
Б/уAtpakaļskata kamera 284421KA0B GPKD5608RDA
Nissan · Juke I F15 · 2013 · 1.6L 140kW
30.29 €MDV83392
Б/уAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2012 · 1.5L 81kW
65.44 €MDV56176
Б/уAizmugurējais pārsegs (bagāžnieks)
Nissan · Juke I F15 · 2018 · 1.5L 81kW
52.35 €MDV58678











