
1 / 29
Nissan Pulsar Dzinēja vadu instalācija P240113ZN0A
Б/уSKU: MDV59891
89.99 €
Цена с НДС
| Код произв. | P240113ZN0A |
| Марка | Nissan |
| Модель | Pulsar |
| Год | 2015 |
| Кузов | Хэтчбек |
| Топливо | Дизельное топливо |
| КПП | Механическая |
| Двигатель | 1.5L 81 kW |
| Код двигателя | K9K 636 |
| Пробег | 90 515 км |
| Цвет | white / QAB |
| VIN | VSKDAAC13U0018279 |
| Состояние | Б/у |
Категория: Проводка двигателя
Фото донорского авто

1 / 11
Похожие товары
Б/уBSM vadības modulis 284B13ZP0A S180192372A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
25.25 €MDV58297
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi 277603ZP0B 056010
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
15.15 €MDV58178
Б/уGaisa kondicioniera / klimata kontroles / salona apsildes vadības bloks (salonā) 275003ZP0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
20.20 €MDV63916
Б/уAvārijas lukturu slēdzis 682UU3ZL0A
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
10.10 €MDV63921
Б/уCitu veidu vadības bloki / moduļi 292A54EA0A 0267027
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV58172
Б/уDrošības jostu brīdinājuma relejs
Nissan · Pulsar · 2015 · 1.5L 81kW
5.00 €MDV63919







