
1 / 8
Volkswagen Polo Aizmugurējais lukturis virsbūvē 6Q6945096G 6Q6945112A
LietotaSKU: MDV99199
10.00 €
Cena ar PVN
| Ražotāja kods | 6Q6945096G |
| OEM kods | 6Q6945112A |
| Marka | Volkswagen |
| Modelis | Polo |
| Gads | 2005 |
| Virsbūve | Hečbeks |
| Degviela | Benzīns |
| Ātrumkārba | Mehānisks |
| Dzinējs | 1.2L 47 kW |
| Dzinēja kods | BME |
| Nobraukums | 137 362 km |
| Krāsa | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y173353 |
| Stāvoklis | Lietota |
Kategorija: Aizmugurējais lukturis virsbūvē
Donoru auto fotogrāfijas

1 / 11
Līdzīgas preces
LietotaDzinējs AWY
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
400.00 €MDV80427
LietotaStūres drošības spilvens 1T0880201A GZ85U0
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV49466
LietotaPriekšējais bamperis
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
25.25 €MDV95282
LietotaMazā radiatora ventilators 6Q1819015C A1915
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L
10.10 €MDV35104
LietotaDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 6Q0919050A 220212007002
Volkswagen · Polo · 2000 · 1.4L 44kW
15.00 €MDV60109
LietotaStarteris
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 47kW
10.10 €MDV17289





