
1 / 8
Volkswagen Polo Aizmugurējais lukturis virsbūvē 6Q6945096G 6Q6945112A
UsedSKU: MDV99199
10.00 €
Price incl. VAT
| Mfr. code | 6Q6945096G |
| OEM code | 6Q6945112A |
| Make | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Year | 2005 |
| Body | Hatchback |
| Fuel | Petrol |
| Gearbox | Manual |
| Engine | 1.2L 47 kW |
| Engine code | BME |
| Mileage | 137 362 km |
| Color | reflex silver / LA7W |
| VIN | WVWZZZ9NZ5Y173353 |
| Condition | Used |
Category: Rear/tail lights
Donor vehicle photos

1 / 11
Similar items
UsedDzinējs AWY
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 40kW
400.00 €MDV80427
UsedStūres drošības spilvens 1T0880201A GZ85U0
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.4L 55kW
10.10 €MDV49466
UsedPriekšējais bamperis
Volkswagen · Polo · 2005 · 1.2L 47kW
25.25 €MDV95282
UsedMazā radiatora ventilators 6Q1819015C A1915
Volkswagen · Polo · 2004 · 1.2L
10.10 €MDV35104
UsedDegvielas sūknis (degvielas tvertnē) 6Q0919050A 220212007002
Volkswagen · Polo · 2000 · 1.4L 44kW
15.00 €MDV60109
UsedStarteris
Volkswagen · Polo · 2003 · 1.2L 47kW
10.10 €MDV17289





